O nás.

ACCOUNTing Agency, s. r. o. poskytuje profesionálne služby k maximálnej spokojnosti klientov. Hlavnou myšlienkou spoločnosti je poskytovanie komplexných služieb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Služby sú poskytované diskrétnym a korektným spôsobom, zodpovedne, spoľahlivo, so znalosťou účtovných, daňových, mzdových a právnych predpisov.

Spoločnosť sa zaoberá širokou paletou poskytovaných služieb pre právnické osoby ako aj fyzické osoby. Vykonávame široké spektrum činností od vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva pre podnikateľské subjekty, t.j. obchodné spoločnosti, živnostníkov, neziskové organizácie, holdingy, organizačné zložky zahraničných spoločností, personalistiku, mzdovú agendu, rekonštrukcie účtovníctva ako aj poradenstva v oblastí podnikania.

Vedenie spoločnosti.

Ing. Roman Tarkoš

riaditeľ spoločnosti, hlavný účtovník

Roman vyštudoval Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. V oblasti daní a účtovníctva sa v praxi pohybuje 10 rokov. Skúsenosti získal v menšej účtovnej firme popri štúdiu na pozícii účtovníka. Neskôr pracoval v poradenskej spoločnosti na pozícií senior účtovníka. Vedie našu účtovnú kanceláriu. Zastrešuje kompletné poradenstvo a konzultácie v oblasti daní, účtovníctva a miezd. Zároveň je spoločníkom spoločnosti.

Ing. Peter Lojka

konateľ spoločnosti

Peter vyštudoval Obchodnú fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Našu spoločnosť ACCOUNTing Agency, s. r. o. prevzal v pozícií konateľa a spoločníka po zakladateľke spoločnosti p. Márii Lojkovej, ktorá viedla účtovnú kanceláriu viac ako 25 rokov.

V profesijnom živote sa venuje personálnemu manažmentu a finančnému poradenstvu.

Naše poslanie.

Ponúknuť klientovi komplexné, odborné a individuálne služby, ktoré mu umožnia sa naplno a bez starostí venovať svojmu podnikaniu, zatiaľ čo my sa postaráme o účtovnú, daňovú aj mzdovú stránku jeho podnikania.

Naše hodnoty.

Odbornosť je naša doména. Sme tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami z oblastí daní, účtovníctva a miezd. V „našom svete“ neustále sa meniacich legislatívnych zmien sú pre nás pravidelné školenia a vzdelávanie samozrejmosťou.

Profesionálny tím
Zákaznícky servis
Seriózny prístup
Transparentné služby
Individuálny prístup
Komplexnosť riešení

Kariéra

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu?

O aktuálnych voľných pozíciach Vás radi informujeme cez email alebo telefón

Kontaktujte nás

Úvodná konzultácia je zdarma.

Postaráme sa o vaše účtovné, daňové a mzdové požiadavky. Využite túto ponuku a neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktovať